Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19525
Stary 17.08.2012, 10:28
Ale w ten sposób sprawiamy, że dostaniemy za niego albo ochłapy albo w najgorszym wypadku nic. Ciężko wycisnąć od potencjalnego kontrahenta sensowne pieniądze gdy on widzi, że chcemy się pozbyć. Proste prawa rynku.

Kirm aż taki słaby i niepożyteczny nie jest. Patrząc na naszą kadrę i brak jakichkolwiek rezerwowych skrzydłowych pozbycie się go w ten sposób to głupota.

Myśle, że jakby przyszła jakaś konkretna oferta za niego (nawet rzędu 500k euro) to Bednarz nie zastanawiałby się tylko go puścił.

PS. Ponadto taki Jaliens też pewnie nie mówi "nie" zmianie barw klubowych. Tylko chciałby w kolejnym klubie zarabiać tyle samo. Kirm może mieć podobne podejście.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.08.2012 o godz. 10:32.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując