Arapaho napisał(a):

|
Finlandia coraz poważniej rozważa wyjście ze strefy Euro
|
Nigdzie w załączonej wypowiedzi nie jest napisane, że Finlandia rozważa wyjście ze strefy Euro. Informacja dotyczy jedynie tego, że przygotwują scenariusz zdarzeń związany z możliwością rozpadu strefy lub wyjścia z niej poszczególnych członków, a to jednak trochę co innego. Proszę nie ulegać buńczucznym tytułom z portali internetowych.
Mam nadzieję, że i nasze MF stara się choć w minimalnym stopniu antycypować przyszłość i tam też tworzą analogiczne scenariusze.