jerry.lii.lewis napisał(a):

|
Ja bym się tu na roli trenera skupił. Kirm grać umie i pokazuje to w reprezentacji. Wygląda, że trener nie bardzo umie trafić do niego w taki sposób, żeby zbudować mu motywację i chęć do gry
|
czyli nie trafiał Skorża , Kasperczak , Kulawik , Maaskant ( choć temu się udało trafić na pół roku ) , Moskal i teraz Probierz . To raczej z zawodnikiem jest problem , a nie z trenerem .
Dziwię się że dalej klub nie potrafi go sprzedać, bo CV oraz kompilacje można zrobić mu świetną . Myślę że na dzień dzisiejszy byłby to jedyny zawodnik z naszych " czołowych" graczy , po którego sprzedaży byśmy bardzo nie płakali , trochę jak swego czasu za Dudką czy Gorawskim.