Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19522
Stary 17.08.2012, 10:06
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się tu na roli trenera skupił. Kirm grać umie i pokazuje to w reprezentacji. Wygląda, że trener nie bardzo umie trafić do niego w taki sposób, żeby zbudować mu motywację i chęć do gry
czyli nie trafiał Skorża , Kasperczak , Kulawik , Maaskant ( choć temu się udało trafić na pół roku ) , Moskal i teraz Probierz . To raczej z zawodnikiem jest problem , a nie z trenerem .

Dziwię się że dalej klub nie potrafi go sprzedać, bo CV oraz kompilacje można zrobić mu świetną . Myślę że na dzień dzisiejszy byłby to jedyny zawodnik z naszych " czołowych" graczy , po którego sprzedaży byśmy bardzo nie płakali , trochę jak swego czasu za Dudką czy Gorawskim.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.08.2012 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując