Ostry i złośliwy komentarz do meczu z Estonią i "występu polskich" reprezentantów.
http://polskapilkanozna.com/panie-pi...ily-z-estonia/
Tylko, czy oprócz złośliwości nie ma tu ziarna prawdy? Jak to jest, że ci sami którzy wygrywają Bundesligę, tak marnie prezentują się w kadrze (wcześniej Euro, teraz mecz towarzyski). Czyżby za mało biletów / ptasiego mleka dostali?