Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7631
Stary 17.08.2012, 08:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co, Ty jesteś model "nic się nie stało"? Podoba Ci się kiedy banda hipokrytów traktuje reprezentację jak narzędzie do zarabiania kasy? W dupie mam wyniki kiedy wiem ze taki czy inny nie jest w żaden sposób zależny od drużyny, bo takiej zwyczajnie nie ma. Żebyśmy coś ugrali to AMATORZY muszą olać sobie z nami mecz, bo nawet jak normalna drużyna oleje sobie z nami mecz, szans na wygraną nie ma. I tak jest od lat. Ale co tam, zaintonujmy wspólnie "nic się nie stało, pokraki nic się nie stało".
a Ty ile lat się interesujesz piłką ?
Skoro od lat nic sie nie zmienia to chyba czas się pogodzić z tym, ze taki jest nasz poziom piłkarski - stać nas na pojedyncze dobre mecze i pojedyncze niespodzianki. Oczywiście może i na papierze mamy jakiś tam potencjał ale jeszcze dochodzą inne czynniki - to tutaj w kraju, w naszej lidze wychowujemy cale grupy zmanierowanych, przepłacanych miernot (To chyba znamienne, ze na euro najwięcej ambicji pokazali i najbardziej przezywali niepowodzenie goście, którzy nigdy w Polsce nie grali - Perquis i Polanski). Coz, trudno wymagać od kogoś ambicji skoro dostaje pieniądze kilka razy większe od jego umiejętności. Przecież taki gość wie, ze pewnego poziomu już nie przeskoczy tak i sportowego jak i finansowego.
I niestety sam tez się do tego przykładasz wiec proponuje nie obrażać się na rzeczywistość bo to trochę śmieszne.

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A już goście cieszący się z porażek reprezentacji Polski to zwykli...
Jebać frajera co obce barwy wspiera
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 17.08.2012 o godz. 09:17.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując