|
Jest jeszcze jedno pytanie: co z hasłami do logowania, jak juz wprowadzą ten legendarny system. W strefie kibica powiedzieli mi, że te wydawane przy wyrabianiu karty kibica na pewno nie będa działać. Znając nasz ukochany klub, to po odbiór hasła do sprzedaży internetowej trzeba będzie się pofatygować na stadion...
|