Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59585
Stary 17.08.2012, 07:26
Dobrze pamiętam wypowiedzi choćby trenerów Realu Madryt , którzy zachodzili w głowę jak piłkarz z taką techniką , boiskową inteligencją i motoryką może grać jeszcze w polskiej lidze w takim wieku (27 czy 28 lat ).

To że ktoś osiągnął więcej za granicą nie oznacza że był lepszym piłkarzem . Żurawski był "więźniem" Wisły z korzyścią dla samego klubu , niekoniecznie dla zawodnika . Trzeba było śledzic jego poczynania od początku XXI wieku , gdzie praktycznie co kolejkę można się było zachwycać jego bramkami , asystami , zagraniami .

http://www.youtube.com/watch?v=4p7f6...feature=fvwrel

Równie dobrze można powiedzieć że Kuszczak był/jest jednym z najwybitniejszych bramkarzy i piłkarzy w historii naszej piłki , tyle mistrzostw Anglii , triumfy w lidze mistrzów . Połyka jednym tchem całą plejadę polskich bramkarzy z Borucem i Szczęsnym na czele.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.08.2012 o godz. 07:31.
Odpowiedz cytując