Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59583
Stary 17.08.2012, 04:29
jova, no dobra, ale co sugerujesz? Sugerujesz ze polskie druzyny czesciej trafialy na silne zespoly i przez to nasza liga byla sklasyfikowana tak nisko?


Kilka przykladow z tego sezonu:
F91 Dudelange - FC Salzburg 1:0 3:4
Slovan Liberec - Shaktyor Karaganda (Kaz) 1:0 1:1
Young Boys (Szwa) - Zimbru Chisinau (Mol) 1:0 0:1; 1:4 w karnych
Rosenborg - Ordabasy Shymkent (Kaz) 2:2 2:1
Aarhus (Dan) - Dila Gori (Gru) 1:2 1:3
FC Fehervar (Weg) - AA Gent (Bel) 1:0 3:0

Jak widac, nie tylko my miewamy problemy z ogorkami. Chcialbym jeszcze dodac ze przyklady Cementarnicy, Ventspilsa czy Dinama Tbilisi raczej wskazuja na to ze kilka lat temu tez nie bylo zawsze rozowo z ogorkami.


jova, obaj uwazamy Zurawskiego za dobrego napastnika, duzo lepszego od obecnych napadziorow Wisly. Byl dobry, ale nie rozumiem tej mitologizacji Zurawskiego. Na jakiej podstawie twierdzimy ze Zurawski byl lepszy od Lewandowskiego czy Rudnevsa? Na podstawie jednego udanego sezonu za granica (pierwszy sezon w Celticu), czy na podstawie goli w slabej ekstraklasie w czasie gdy Wisla miala zdecydowanie najlepszy sklad?
Rudnevs tez ladowal bramke za bramko tak w lidze jak i w pucharach (5 goli dla Lecha). Teraz zobaczymy czy bedzie mial ten jeden udany sezon w europie. Tak, ja wiem ze Rudnevs to inny typ napastnika. I byc moze jest gorszy. Ale naprawde Zurawski przy Rudnevsie to taki "international level"?
24 letni Lewandowski w futbolu klubowym juz osiagnal wiecej niz Zurawski przez cala kariere, i to jest fakt.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 17.08.2012 o godz. 05:27.
Odpowiedz cytując