RYBA, nóż się w kieszeni otwiera. Proponuję odpowiedź przesłać jako screen ->
https://www.facebook.com/pages/%C5%B...87842038015288
No i zjednoczmy się wreszcie i zbierzmy w jednym miejscu. Nie dajmy z siebie robić małych dzieci. Sam pamiętam karnet/wyrabiając kartę kibica? sprzed kilku lat z informacją "sprzedaż internetowa uruchomiona będzie wkrótce".