Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59581
Stary 17.08.2012, 02:17
pawelo84

Cytat:
O to właśnie mi chodzi, że ten kto stoi w miejscu to się cofa.
Legia kilka lat temu swoja gre opierala na takich asach jak Iwanski i Chibamba. Dzis sa to Ljuboja i Wolski.

Nie kazdy stoi w miejscu.


Cytat:
Po prostu od 10 lat nie widziałem drużyny, która potrafiłaby grać jak równy z równym z dobrymi zespołami europejskimi.
Lech z Udinese w 2009 roku?

Cytat:
Najgorsze jest myślenie, że ta nasza liga nie jest taka zła gdyby popatrzeć na inne ligi, np. Białoruś, Węgry, Szwecję
Nasz liga jest zla. Jest tak samo zla jak byla 10 temu.
Roznica miedzy toba a mna jest taka ze ty twierdzisz ze 10 lat temu nie byla az tak zla jak ze jest teraz.
Ja twierdze ze wtedy byla tak samo zla jak jest i teraz.

Jeden nadzwyczajny sezon jednego (!) klubu to za malo by twierdzic ze liga byla lepsza. Bo w rzeczy samej, piszesz o dawnej Wisle ze to byla jakosc. Tak, to byla jakosc, ale tylko trwala jeden sezon (2002/2003). Potem byla juz Valerenga i Tbilisi.

P.S
Cytat:
poparty szczęściem
Rewanz z Parma, bramka Kosowskiego. Zobacz ja Zawsze potrzebne jest szczescie
Odpowiedz cytując