pawelo84
Cytat:
|
O to właśnie mi chodzi, że ten kto stoi w miejscu to się cofa.
|
Legia kilka lat temu swoja gre opierala na takich asach jak Iwanski i Chibamba. Dzis sa to Ljuboja i Wolski.
Nie kazdy stoi w miejscu.
Cytat:
|
Po prostu od 10 lat nie widziałem drużyny, która potrafiłaby grać jak równy z równym z dobrymi zespołami europejskimi.
|
Lech z Udinese w 2009 roku?
Cytat:
|
Najgorsze jest myślenie, że ta nasza liga nie jest taka zła gdyby popatrzeć na inne ligi, np. Białoruś, Węgry, Szwecję
|
Nasz liga
jest zla. Jest tak samo zla jak byla 10 temu.
Roznica miedzy toba a mna jest taka ze ty twierdzisz ze 10 lat temu nie byla az tak zla jak ze jest teraz.
Ja twierdze ze wtedy byla tak samo zla jak jest i teraz.
Jeden nadzwyczajny sezon
jednego (!) klubu to za malo by twierdzic ze liga byla lepsza. Bo w rzeczy samej, piszesz o dawnej Wisle ze to byla jakosc. Tak, to byla jakosc, ale tylko trwala jeden sezon (2002/2003). Potem byla juz Valerenga i Tbilisi.
P.S
Rewanz z Parma, bramka Kosowskiego. Zobacz ja

Zawsze potrzebne jest szczescie
