Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59575
Stary 16.08.2012, 22:32
pawelo84

Jak tam chcesz. Polska liga jest gorsza od ligi bulgarskiej, slowackiej czy wegierskiej. Jesli tak uwazasz to okej. Nie rozumiem tylko dlaczego twierdzisz ze 10 lat temu poziom byl okej. Cos przeoczylem? Gralismy wtedy w LM? A moze poplatales sie w tlumaczeniach? Przypominam; twierdziles jeszcze dzis rano ze 10 lat temu poziom u nas byl okej
Sprzecznosc goni sprzecznosc. 10 lat temu nasz max. to byla wiosna w PU? Poziom okej! Dzis nasz max to wiosna w LE? Jestesmy jedna z najslabszych lig w Europie!

Czyli opowiadanie z serii; czarne jest czare, czarne jest biale...

Tak czy siak, Qiuoto powinien tu wymiatac od pierwszego dnia. W koncu my tylko przed Kazachstanem, a do tego Quioto byl w kregu zainteresowan reprezentacji olimpijskiej Hondurasu!
No i zaprezentowal sie korzystnie na tle... podmeczonego 1 ligowca?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 16.08.2012 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując