Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59573
Stary 16.08.2012, 22:03
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
A wygrana Legii ze Spartakiem i jej rowne boje ze Sportingiem swiadcza o czym? Ze nasz liga depta po pietach najlepszym?
A wygrana Lecha z Dnipro i Salzburgiem? I wczesniej rowne boje z Udinese, Deportivo czy Nancy? O czym to wszystko swiadczy?

O tym ze oceniajac dana lige bierze sie pod uwage wszystko, a nie tylko wyniki ktore nam pod teorie pasuja!

O sile naszej ligi świadczy fakt, że potęgi z takich lig jak Cypryjska, Słowacka, Szwedzka, Bułgarska czy Białoruska awansowały w 21 wieku do LM, a nasze zespoły zazwyczaj miały problem by dostać się do rundy eliminacyjnej LM. To jest moja teoria i chyba najlepiej pokazuje jaki poziom prezentuje nasza rodzima liga. Na tej podstawie też oceniam że wyróżniający się piłkarz w lidze Hondurasu ma szanse być gwiazdą w lidze polskiej, która jest jedną ze słabszych w Europie. Sory, ale dla mnie to LM jest wyznacznikiem poziomu danej ligi, a nie LE, gdzie drużyny często grają na pół albo i ćwierć gwizdka.
Odpowiedz cytując