|
Przywrócić Białą Gwiazdę na koszulkach, okazywać szacunek wybitnym sportowcom Wisły (na pewno nie w taki sposób jak potraktowano Kazimierza Moskala)
Przy okazji trzeba wprowadzić internetową sprzedaż biletów i zacząć budować bazę treningową z prawdziwego zdarzenia
W takiej kolejności chciałbym widzieć zmiany w funkcjonowaniu Wisły
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|