Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.08.2012, 19:37
Ale co forumowicz może zmienić ? Można by tu klepać tyle stron ile ma transferowy, a i tak nic to nie da.
Jest właściciel, po to kupił klub, żeby w niego inwestować.Budowac baze, scouting, prowadzić stabilną politykę personalną. A jak nie chce, to też nikt na to wpływu nie ma. Jego prawo. Nic nie osiagnie, ale jego prawo.
..
Odpowiedz cytując