Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7628
Stary 16.08.2012, 19:35
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Najwięcej piany na ryju mają ci, co chcą jak najgorszych wyników reprezentacji kraju, w którym żyją. Trochę to dziecinne. Nie macie naprawdę innych zmartwień, tylko czyhacie na każde potknięcia kadry? Wynik z Estonią jest gówno warty, bo to był mecz towarzyski. Dopiero po Czarnogórze uzasadniona będzie jazda po reprezentacji w przypadku porażki.

A już goście cieszący się z porażek reprezentacji Polski to zwykli...
Nie kojarze, żeby ostatnio taki zespół grał jakikolwiek mecz, więc nie wiem o czym mówisz.

PS. Dwa lata przed Euro też tak mówiono, że te mecze są nieważne blablabla, a potem wszyscy zaskoczeni, że na Euro była taka kompromitacja.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując