|
Drastycznie nie drastycznie , ale 15-20 % wzrośnie na pewno , każdy spec od marketingu tak powie . W dodatku większość kibiców Wisły nalezy do osób rozpieszczocnych i w dodatku wymagajcych więc reszte mozesz sobei sam dopowiedzieć. Ilu Wisła ma kibiców poza Krakowem , optuje że drugie tyle co w Krakowie , sam jestem przykładem osoby która ma 60 km dla której w dniu meczowym liczy się każde 15 minut .
Dzisiejsza postawa Wisły wykazuje się całkowitą ignorancją i brakiem szacunku dla kibica . Ile można tworzyć portal sprzedażowy ? 3 lata ?
|