Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
Od: 06.2012
Offline
#
8661
16.08.2012, 18:18
Reksio33
napisał(a):
To, że forum czytają nie tylko kibice, ale również dziennikarze,
pracownicy klubu
itp. Tak więc widzą jaki jest problem.
co to zmienia, skoro i tak to mają w dupie ?
3120c
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3120c
Znajdź inne posty napisane przez 3120c