Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 16.08.2012, 17:38
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Beda po meczu z Belchatowem sprzedawac karnety dalej? (minus mecz z belchatowem?) kiedys tak bylo ale nie wiem czy teraz bedzie?
Odkąd wróciliśmy na nowy stadion to co rundę tak jest, tak więc pewnie będzie. Pewnie jeszcze po Bełchatowie nie zrobią II tury (czyli obniżonych cen - karnet będzie można kupić w tej samej cenie co teraz jest), ale po Poloni myślę, że już będzie.

Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Dobrze. Pytanie z ... nosa
Pierwszy raz biorę dzieciaka na mecz (bynajmniej nie na sektor rodzinny) i zastanawiam się czy będzie opcja wniesienia picia w plastikowej butelce? jak wniesie tę butelkę moja kobita to może ją przepuszczą?
Nie ma takiej opcji, bo... ,,Możesz tam nasypać piasku i posłuży Ci ona jako broń". Pozostaje 0.5 l. Pepsi za 5 zł (czy tam ew. Ice Tea, Fanta, Sprite - nie wiem dokładnie co mają, albo co będą mieć na Bełchatowie ).
Ostatnio edytowane przez R33 : 16.08.2012 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując