SV_ napisał(a):

|
Beda po meczu z Belchatowem sprzedawac karnety dalej? (minus mecz z belchatowem?) kiedys tak bylo ale nie wiem czy teraz bedzie?
|
Odkąd wróciliśmy na nowy stadion to co rundę tak jest, tak więc pewnie będzie. Pewnie jeszcze po Bełchatowie nie zrobią II tury (czyli obniżonych cen - karnet będzie można kupić w tej samej cenie co teraz jest), ale po Poloni myślę, że już będzie.
Pulpet napisał(a):

Dobrze. Pytanie z ... nosa 
Pierwszy raz biorę dzieciaka na mecz (bynajmniej nie na sektor rodzinny) i zastanawiam się czy będzie opcja wniesienia picia w plastikowej butelce? jak wniesie tę butelkę moja kobita to może ją przepuszczą?
|
Nie ma takiej opcji, bo... ,,Możesz tam nasypać piasku i posłuży Ci ona jako broń". Pozostaje 0.5 l. Pepsi za 5 zł (czy tam ew. Ice Tea, Fanta, Sprite - nie wiem dokładnie co mają, albo co będą mieć na Bełchatowie

).