Można się zebrać w jednym miejscu z imienia i nazwiska i pokazać ilu nas jest.
Tutaj nawet jest nowa grupa na fb --->
https://www.facebook.com/pages/%C5%B...87842038015288
Później jakieś pismo nasmarować, tylko raczej do gazet (niekoniecznie do wybiórczej) i może chociaż ktoś zacznie wałkować ten temat. Bo oni sami się za to nie wezmą.