Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.08.2012, 16:49
Można się zebrać w jednym miejscu z imienia i nazwiska i pokazać ilu nas jest.

Tutaj nawet jest nowa grupa na fb ---> https://www.facebook.com/pages/%C5%B...87842038015288

Później jakieś pismo nasmarować, tylko raczej do gazet (niekoniecznie do wybiórczej) i może chociaż ktoś zacznie wałkować ten temat. Bo oni sami się za to nie wezmą.
Ostatnio edytowane przez QBAS : 16.08.2012 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując