Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7624
Stary 16.08.2012, 16:29
A gdzie sie schował ten co namaścił Fornalika czyli Piechniczek ? Antonii, gdzie jesteś ? Chetnie posłuchałbym twoich wywodów ale nie publikuje ich żadna medialna szmata.
Ale w końcu pewnie i tak cie dopadną, niie teraz to po Czarnogórze lub innej Armenii.

Na całe szczęście od lat nie ogladam (poza jednym wyjatkiem) tego kabaretu objazdowego i mam zaoszczędzone wiecej nerwów na mecze Wisły.
Odpowiedz cytując