|
Nie martwcie się, napewno w dniu meczu na stadionie pojawią sie tysiace ogarnietych piłkoszałem, szaleństwa fala od morza do Podhala,z umalowanymi twarzami, w cylindrach i błazeńskich czapeczkach, te tysiace ze Stref Kibica juz trą nogami o asfalt zeby znowu zasiąść na trybunach.
|