RYBA napisał(a):

|
I KOLEJNY SEZON SIĘ ZACZYNA A INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW JAK NIE BYŁO TAK NIE MA. WEŹMY MOŻE JAKĄŚ AKCJE PRZEPROWADŹMY I ZAPEŁNIJMY SKRZYNKE MAILOWĄ KLUBU MAILEM NP O TEJ TREŚCI
|
Nie ma sensu. Z moich doświadczeń wynika, że i tak maili nie czytają.