Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 16.08.2012, 14:10
RYBA napisał(a):Wyświetl post
I KOLEJNY SEZON SIĘ ZACZYNA A INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW JAK NIE BYŁO TAK NIE MA. WEŹMY MOŻE JAKĄŚ AKCJE PRZEPROWADŹMY I ZAPEŁNIJMY SKRZYNKE MAILOWĄ KLUBU MAILEM NP O TEJ TREŚCI
Nie ma sensu. Z moich doświadczeń wynika, że i tak maili nie czytają.
Odpowiedz cytując