Proud napisał(a):

Kolego, ten "jakiś" Ruch jest 14krotnym Mistrzem Kraju. Stawianie go w jednym rzędzie z Koroną czy Podbeskidziem jest krzywdzące.
Prędzej można by powiedzieć jakieś Amiki, bo to jest sezonowy klubik bez tradycji i historii.
Abstrahujemy od finansów oczywiście.
Edit:
Bobek, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. W całości. Może doszukasz się odpowiedzi na swoje pytanie.
|
Przed wojną i niewiele po, Ruch był potegą i w tym czasie odnosił największe sukcesy. A od 30 lat to zwykły ligowy średniak, stwierdzam fakty
