Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21794
Stary 16.08.2012, 13:59
Proud napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ten "jakiś" Ruch jest 14krotnym Mistrzem Kraju. Stawianie go w jednym rzędzie z Koroną czy Podbeskidziem jest krzywdzące.
Prędzej można by powiedzieć jakieś Amiki, bo to jest sezonowy klubik bez tradycji i historii.

Abstrahujemy od finansów oczywiście.

Edit:

Bobek, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. W całości. Może doszukasz się odpowiedzi na swoje pytanie.
Przed wojną i niewiele po, Ruch był potegą i w tym czasie odnosił największe sukcesy. A od 30 lat to zwykły ligowy średniak, stwierdzam fakty
Odpowiedz cytując