Bobek90 napisał(a):

pawelo84
Poziom w miare przyzwoity?
Poziom praktycznie byl taki sam jak teraz. Czasami jedna druzyna pokazala cos w europie i doszla do wiosny w PU, czyli... dokladnie to samo co teraz.
|
Legia przynajmniej wtedy potrafiła wygrać z Elfsborgiem 10:2 w dwumeczu, a nie jak Śląsk przegrać w dwumeczu z porównywalną drużyną 1:6.
Bobek90 napisał(a):

Szwedzi odnosza gorsze wyniki w europie od nas i ich liga jest sklasyfikowana nizej od naszej. Oceniac sile lig na podstawie ostatniego miesiaca to amatarka. Tak samo jak ocenianie Quiota po jednym meczu.
Widzisz, rok temu mielismy w europie lepsze wyniki od dunczykow. A to wcale nie znaczy ze nasza liga jest lepsza od dunskiej. Rozumiesz?
|
Romella nie oceniam po jednym meczu, tylko po tym że był w kręgu zainteresowań reprezentacji olimpijskiej Hondurasu, a Ci prezentują wyższy poziom niż nasza pierwsza reprezentacja. Świadczy o tym
bardzo dobra gra w turnieju olimpijskim i wyeliminowanie bardzo mocnej Hiszpanii.
Poziomu ligi nie oceniam na podstawie Wisły, tylko na podstawie tego co prezentują nasze zespoły w pucharach. A prezentują się bardzo, bardzo słabo. Owszem wtopy z Cementarnicami czy Ventspilsami były, ale nie było to 3:0 na wyjeździe tylko fuksiarskie remisy 1:1 czy 2:2. I wtapiali nie mistrz kraju tylko cieniutki Dospel Katowice oraz Wisła Płock. Drużyny które zagrały jeden przyzwoity sezon, a za chwilę spadły.
Szwedzi z Solny czy Helsingsborga, przejechali się po Lechu czy Śląsku jak walec. A przecież wiadomo jak ich liga stoi w Europie. To pokazuje, że po prostu liga nam pada coraz bardziej.
Gdzie Lewandowskiemu, jak wyjeżdzał z Polski do klasy Żurawskiego? Żuraw zaliczał po 25 goli i 15 asyst na sezon, a Lewandowski kilkanaście goli, mało asyst? Dopiero w Dortmundzie się pięknie rozwinął. O Łotyszu już nie wspomnę. Bo może i egzekutor z niego dobry, ale to nie jest ani w 20% tak kreatywny piłkarz jak Żuraw z lat 2002-2005. Ljuboja, hehe dobre. Gość strzela 10 goli w sezonie a ty mówisz że jest lepszy od Franka. Hehe, dobre. Może kiedyś we Francji czy Niemczech grał dobrze ale to było 5 lat temu. Teraz odcina kupony od sławy i macha łapami jak Małecki.