Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 16.08.2012, 12:57
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
A skąd ty wiesz co się dzieje wewnątrz klubu? Poza tym Arsenal i Man Utd to nie są aż takie wrogie kluby żeby je porównywać do Wisła Legia. Dodatkowo Arsenal dostanie niezłą kasę. Gość po prostu stwierdził że w Arsenalu nie wybije się ponad pewien poziom. A tutaj jest wina nie jego tylko klubu, który jest nastawiony na wyszkolenie młodego gościa i wytransferowanie go dalej. Popatrz sobie ilu niezłych piłkarzy wytransferowali w ciągu powiedzmy 1,5 roku. Jak by polityka była inna to i on by został.
Mylisz sie - od dawna o Mistrzostwo walczyli Manchester United, Liverpool i Arsenal i w takiej kolejnosci te druzny wygrywaly lige wiec przejscie zawodnikow miedzy tymi klubami to wieksze sukinsynstwo niz odejscie do np Manchesteru City czy Chelsea. To tak jakby Gerrard odszedł do United a Giggs do Arsenalu - kazdy Anglik Ci to powie
Odpowiedz cytując