A tutaj taka ciekawostka:
http://fakty.interia.pl/polska/news/...mojego,1832911
"
B. przywódca Solidarności podkreślił, że nie ma nic wspólnego z powstającym filmem."
Biedny Bolek.
Pamiętam że niektórzy na tym forum bronili Adamowicza argumentując że chwaląc AG wypowiadał tylko standardowe formułki. A zatem proszę link:
http://niezalezna.pl/31918-polityk-p...ld-o-pieniadze
„Na prośbę Pana Andrzeja Wajdy przesyłam Panu ofertę współpracy przy realizacji jego najnowszego filmu pt. "Lech Wałęsa";. Gorąco namawiam Pana do wsparcia tego projektu"– napisał prezydent Adamowicz pod koniec 2011 r. do skazanego siedmioma wyrokami za oszustwa finansowe Marcina Plichty, prezesa Amber Gold.