Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 16.08.2012, 12:37
Drużyny która będzie rozdawać karty po prostu nie ma. Inna sprawa, że za taką drużynę możemy uznać jakiegoś słabeusza który wygra z kilkoma faworytami, bo jak wiemy mistrzostwo zdobywa się ze słabymi drużynami.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując