bonawentura napisał(a):

|
My potrzebujemy zawodników do środka pola, bo Wilk i Garguła sobie nie poradzą. Jestem tego pewien. Nie jest nam potrzebny kolejny napastnik. Bo przy dobrym zestawieniu tych graczy, których mamy w ofensywie, oni będą strzelać bramki. Po co mamy rozbudowywać do pokaźnych rozmiarów budżet(przy Brożku tak się stanie), jak my mamy luki w innej części drużyny, a mianowicie w środku pola - tutaj jest tragedia.
|
Stan osobowy się zgadza tylko grać (dobrze) nie bardzo ma kto.
Potrzebujemy i bocznych obrońców i pomocników i napastnika do pary dla Genkova.
Jeśli Boguski, Jova i Fredek będą zdrowi i w formie, jeśli Chrapek, Romell i Sikor będą śmiało wchodzili do składu to powinno być nieźle i braki nie będą bardzo straszyć. Jeśli jeśli jeśli...