BlurgH napisał(a):

Krótki tekst Wybiórczej nt. internetowej sprzedaży biletów.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...sprzedaje.html
Czy ktoś jest w stanie zweryfikować zawarte tam informacje ? Bo mnie fakt, że tylko Wisła nie prowadzi sprzedaży internetowej w Ekstraklasie przeraża...
|
Niestety jest to prawda nawet na Pogoń są bilety online.
Jeśli chodzi o kontakt z kibicami i marketing jesteśmy 100 lat za pierwszą ligą.