Karherop napisał(a):

popatrz sobie na poprzedni fatalny sezon , traciliśmy w nim tyle bramek co w poprzednich latach , natomiast strzelaliśmy 2 a nawet 3 razy mniej bramek.
Stworzyć składną obronę to nie jest problem , pokazywał to nie raz biedny Widzew , Podbeskidzie czy Górnik , w ich składach są gracze których 99% forumowiczów wyśmiałoby w kontekście transferu do Wisły.
Wystarczy solidna dyscyplina taktyczna. Zresztą naszą obronę wzmocnił Głowacki , mamy Chaveza , Bunozę , Jaliensa , Janka , Czekaja , kiedy będą zdrowi to Burliga i Jovanovic , to nam już daje 8 ludzi do grania w obronie , a i Sobolewski zagrał ostatnio na stoperze . Obrona to zresztą inna formacja niż ofensywa , tutaj zmiany przeprowadza się z konieczności . W ofensywie musimy mieć dużą alternatywę , gdy w głównej mierze bazujemy na formie danego zawodnika .
Osobiście chciałbym powrotu Brożka , ale tym samym całkowicie niepotrzebny staje się Sikorski , chyba że odpukać Boguski złapie kolejną kontuzje , bo poki co prezentuje się lepiej niż przyzwoicie.
|
My potrzebujemy zawodników do środka pola, bo Wilk i Garguła sobie nie poradzą. Jestem tego pewien. Nie jest nam potrzebny kolejny napastnik. Bo przy dobrym zestawieniu tych graczy, których mamy w ofensywie, oni będą strzelać bramki. Po co mamy rozbudowywać do pokaźnych rozmiarów budżet(przy Brożku tak się stanie), jak my mamy luki w innej części drużyny, a mianowicie w środku pola - tutaj jest tragedia.