Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59557
Stary 16.08.2012, 10:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post

koleś przyjeżdża z Ameryki Łacińskiej do Europy, co jest niesamowitym przeskokiem jeżeli chodzi o sposób gry, na dobrą sprawę nikt nawet w klubie nie wie czego się można realnie po nim spodziewać, a Ty wyjeżdżasz z czymś takim...
Przeskok wielki to jest między ligą Hondurasu a bundesligą, a nie między liga Hondurasu a naszą ekstraklasą. Chyba jeszcze żyjesz sezonem 2002/2003 gdzie poziom grania w Polsce był w miarę przyzwoity i przynajmniej nie dostawaliśmy lania od drużyn z Cypru, Szwecji czy Estonii. Liga Europy i gra w niej to inna sprawa, tam często drużyny grają drugim składem, albo znaczącą liczbą rezerwowych zawodników, jak chociażby Twente czy Fulham w Krakowie. Człowieku zobacz, że teraz nasza piłka w Europie nie znaczy nic i żeby w naszej lidze błyszczeć wystarczy być w miarę szybkim, potrafić przyjąć piłkę i mieć ciąg na bramkę. Tak niestety się obniżyły wymagania i próżno teraz szukać tutaj piłkarzy klasy Żurawski czy Frankowski z sezonów 2002-2004. Uważam, że nie ma większego sensu płacić astronomicznej kasy za kontrakt dla Brożka, który w Turcji nie osiągnął NIC. Moim zdaniem lepiej poczekać rok i zobaczyć jak rozwinie się Romell, po którym widać że ma dynamikę i piłka szuka go w polu karnym. Może być z niego przyzwoity gracz ligowy, jak z Costlyego czy Chaveza.
Odpowiedz cytując