Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19513
Stary 16.08.2012, 10:08
Akurat jeśli chodzi o wrzutki, to jestem pewien, że mielibyśmy z niego o wiele więcej pożytku niż z Garguły. Niestety tu chyba wszystko leży w kwestii psychiki, po zdjęciach nawet widać, że Kiro trzyma się na uboczu, nie jest typem dowódcy i pewnie nawet nie potrafi postawić na swoim i zaangażować się w stałe fragmenty gry.
Kirm na pewno wykonywał kiedyś stałe fragmenty w reprezentacji (nie wiem jak jest teraz), robił to również w Domzale i w obu przypadkach efekt był dobry. Akurat jeśli czymś irytował to przyjęciem piłki i brakiem kreatywności w ofensywie. Może teraz gdy startuje z pozycji rezerwowego, którego już pewnie część osób skreśliła wskoczy na swój normalny poziom?
Odpowiedz cytując