Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7612
Stary 16.08.2012, 09:42
Nie oglądałem 2 połowy bo mi się nie chciało. To co odwalał Robercik to była jakaś kopanina podwórkowa.
Teraz, czekam na porażkę z San Marino i Wyspami Owczymi

"Graja jak za Smudy a może i gorzej" - znamienny tekst, który wczoraj kilkukrotnie przewijał się w rozmowach.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując