|
Jak widze obecna zbieraninie kopaczy to zal nawet na to patrzec .ba! Dopoty z Grzesiem za sterami ,i cala ta bandą starych dziadów w PZPN bede za klęską w eliminacjach ,za zburzeniem calego PZPN ,wywaleniu kazdego zapijaego jego czlonka ,niech wejdzie kurator zaora to gowno a potem budujmy to wszystko na zdrowych warunkach ,bedzie to trwalo i to dlugo ale mysle ze warto,bo na obecny stan nie mozna juz patrzec ,ani na PZPN ani na kadre.
|