Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 15.08.2012, 20:55
Liga jest teraz tak nieprzewidywalna że nic nie wiadomo. Po sławetnej konferencji Bednarza wszyscy mówili, że walka o puchary to maksimum gdy okazało się że wszyscy oglądają każdą złotówkę pięć razy zaczęliśmy na nowo marzyć o mistrzostwie ale tak naprawdę mądrzejsi będziemy dopiero za jakiś miesiąc
Odpowiedz cytując