|
Liga jest teraz tak nieprzewidywalna że nic nie wiadomo. Po sławetnej konferencji Bednarza wszyscy mówili, że walka o puchary to maksimum gdy okazało się że wszyscy oglądają każdą złotówkę pięć razy zaczęliśmy na nowo marzyć o mistrzostwie ale tak naprawdę mądrzejsi będziemy dopiero za jakiś miesiąc
|