Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19502
Stary 15.08.2012, 18:56
Poziom tego meczu był tragiczny, dość powiedzieć, że najlepszy na boisku był Mateusz Kowalski.
Z kolei oprócz jednego błędu to Nalepa zagrał dosyć przyzwoicie i był chyba najlepszy z ekipy Termaliki.
Odpowiedz cytując