Reksio33 napisał(a):

|
Szukam taniego telefonu. 2-3 dychy maks. najlepiej, ale chodzi o to żeby był na prawdę jak najtaniej. Nie chodzi o jakąś cegłę znowu, ale o w miarę telefon dosłownie do dzwonienia i pisania smsów (ważne żeby było tylko to + żeby dźwięk chodził, reszta może być zajechana). Da się gdzieś taki kupić czy jedynie pytać czy ktoś ma do sprzedania?
|
Nie wiem jak jest teraz, ale w tym punktach w M1, Carrefourze itd gdzie sprzedają używane telefony najtańsze były od 100zł. Najlepiej popytać znajomych czy ktoś nie ma jakiegoś starego działającego telefonu.