Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19501
Stary 15.08.2012, 17:43
16-18 to wiek juniora.

Kaziu M. pokazuje, ze jednak o punkty mu slabo idzie. 0;1 z Sandecja, ktora przegrala 0;5 z Zawiesza. Nie potrafili Cabajowi bramki stzrelic :(
Odpowiedz cytując