Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19499
Stary 15.08.2012, 15:58
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
A faktycznie, też wypożyczony i też gra.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/..._skolorzynski/

PS Cabaj w Sandecji
Nie jest wypożyczony, info w kadrach na oficjalnej jest nieaktualne (normalka). Wygasł mu kontrakt z Wisłą po czym podpisał z Niecieczą.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/mesa/s...i_w_niecieczy/
Odpowiedz cytując