Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7575
Stary 15.08.2012, 15:20
jova napisał(a):Wyświetl post
Trzech rzeczy. Czasu, poparcia właściciela i pieniędzy. To, że takich pieniędzy nie mamy, udowodniłem tobie i FraMatowi już kilka miesięcy temu. W kółko powtarzałem, że nie dysponujemy teraz i nie dysponowaliśmy za czasów Petrescu takimi kwotami i ani ty ani FraMat nie potrafiliście się do tego odnieść i pokazać, że to nie jest prawda. Nie stać nas by wpakować w zespół 4 miliony euro przez 3 lata tak jak to zrobiła Unirea .
Przez trzy lata Unirea zakupiła piłkarzy za około 3,8 nln ale żeby to zrobić sprzedała wczesniej za około 3,3 mln z okładem. Tak więc rzeczywista inwestycja wyniosła niecałe 0,5 miliona euro
Tak wiem. Lepiej kupic jednego Jirsaka za 0.7 mln niż rozsądnie gospodarowac pieniędzmi jak to było w Unirei. Nas nie stać na rozsądne transfery
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując