tofik napisał(a):

|
Paweł ma zmysł do gry w piłkę, Genkov najwyżej umie wykończyć jakąs patelnię, ale i to nie zawsze.
|
Nie mam nic do Pawła, wręcz odwrotnie, chcę żeby wrócił do Wisły. Ale obawiam się, że na 10 prób Brożek by przestrzelił 8 "patelni" czyli pierwszą bramkę z Lubońskim. Nie przeginajmy w obie strony.