syryls napisał(a):

|
W czym taki Genkov jest gorszy od Brożka, przecież Paweł bazuje na zagraniach kolegów, sam bramki nie zdobędzie, a Genkov przecież też okazje wykorzysta.
|
Podlicz im asysty. Pod względem czucia gry kombinacyjnej i stwarzania sytuacji kolegom Paweł powinien prezentować się wyraźnie lepiej niż Genkov.