Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#789
Stary 15.08.2012, 15:07
Plusem obecnej sytuacji jest fakt, iż tak wielu młodych na co dzień trenuje z pierwszą drużyną, te treningi dadzą im o wiele więcej niż rywalizacja z rówieśnikami. Nie "siedzę" na bieżąco w sytuacji MESY, ale chyba drużyna Kulawika gra tym samym ustawieniem co 1 skład, oby to wszystko było ułożone.
W końcu nasza MESA to zawodnicy z których faktycznie realnie może coś wyrosnąć, a co do treningów MESY to nie ma się czego obawiać o niedobór zawodników, na zgrupowaniu przedsezonowym było ponad 20 zawodników:
Sypniewski – Kościelniak, Fudali, Downar - Zapolski, Ślęczka – Bartoszewicz, Brud, Ferens, Straus – Termanowski, Zając T.
Grali także: Zając M., Tomalski, Karłowicz, Pułka, Mordec, Bierzało, Oleksa, Michalski, Moskal i Czapa
,
to są albo piłkarze z MESY albo z juniorów starszych. Idąc dalej rocznikami, to informacje na oficjalnej stronie nie są na pewno aktualne, akurat z zawodnikami 15-16 lat w dół jest przeważnie nadmiar to myślę - ale pewien nie jestem- że w końcu wygląda to jakby było robione z głową, więc bez obaw, powinniśmy sę interesować wynikami, czy grą drużyny z Młodej ekstraklasy i póki co źle nie jest.
Odpowiedz cytując