|
Skoro mamy ponoć grać 2 napastnikami, w zamyśle Genkov + drugi, to oczywiście powinien być to ktoś obdarzony dobrą szybkością, aby się dobrze uzupełniali. Akurat w kadrze mamy wielką zagadkę Boguskiego, młodego Honduranina, który może być ciekawą opcją na skrzydła, gdzie mamy również brak zawodników i Sikorski, z którego jest zagadka jeszcze większa jak w przypadku Rafała. Jeśli uda się znaleźć pieniądze bez sprzedaży naszych czołowych piłkarzy (oddanie gdzieś Jovanicia - chyba to jedyna sensowna opcja) to chętnie widziałbym Brożka w Wiśle. Pod koniec epizodu w Wiśle, gdy grał już trochę na alibi i widoczny był brak formy nadal był gwarantem 5 goli na rundę i co tu w ogóle dużo mówić, Brożek fizycznie w dobrej dyspozycji, nawet w gorszej formie niż za najlepszych czasów, daje nam o wiele większe możliwości niż Sikorski, czy Boguski (po kontuzji - tu też należy mieć nadzieję, że w końcu wróci do swego poziomu).
|