|
Co do wyjazdu Brożka na Euro byłem przeciwny, ale jego powrót do nas bym przemyślał. Ma zagraniczne doświadczenie, wiemy że "jakieś" umiejętności posiada. Na naszą "ekstraklasę" powinno wystarczyć. Nie jest jeszcze tak stary, więc istnieje możliwość, że w naszej lidze która w tym sezonie będzie prezentować wyjątkowo marny poziom się odbuduje i będzie realnym wzmocnieniem. Poza tym dałby większe pole manewru, i w ataku i w pomocy.
|