Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59536
Stary 15.08.2012, 14:06
Co do wyjazdu Brożka na Euro byłem przeciwny, ale jego powrót do nas bym przemyślał. Ma zagraniczne doświadczenie, wiemy że "jakieś" umiejętności posiada. Na naszą "ekstraklasę" powinno wystarczyć. Nie jest jeszcze tak stary, więc istnieje możliwość, że w naszej lidze która w tym sezonie będzie prezentować wyjątkowo marny poziom się odbuduje i będzie realnym wzmocnieniem. Poza tym dałby większe pole manewru, i w ataku i w pomocy.
Odpowiedz cytując