Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18669
Stary 15.08.2012, 14:02
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Zwierze kiedyś w zamierzchłej "ciemnej" przeszłości, co to CBA, ABW i prokuratury ścigały niewinnych aferzystów o 6.00 rano łamały mir domowy, budząc mieszkańców, zakuwając w kajdanki łapowników, opozycyjna wówczas partia miłości broniąca "demokracji" i "praworządności" usiłowała udowodnić, że to o co pytasz, czyli znalezienie talentu i wyszkolenie go jest możliwe w ciągu 5 miesięcy.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/34042...je-z-2006-roku

Nie dziw się więc, jeśli obecnie ktoś próbuje rozliczać za "osiągnięcia" polskich sportowców partię, która rządzi od 5 lat.
Celowo nie chciałem podnosic tego argumentu bo w sumie jaki jest sens powoływania się na blagierstwa PO. Jako ciekawostkę dodam tylko że konferencja na której obarczano PiS odpowiedzialnością za "porażkę na olimpiadzie w Turynie" odbywała się akurat w czasie gdy medale zdobywali Sikora i Kowalczyk. Do dziś pamiętam głupią minę Mira gdy dziennikarze poprosili go o skomentowanie wyników polskiej biegaczki i biatlonisty.
I dygresja druga: jak widać sama ministra zauważa potrzebę zmian w zwiazkach i systemie przygotowań. Oczywiste pytanie które się nasuwa: dlaczego dopiero teraz?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.08.2012 o godz. 14:07.