Quorth napisał(a):

|
W jakiej Paweł jest obecnie formie? co osiągnął w Turcji? ile bramek strzelił? czy zna ktoś odpowiedź? pytam serio bo nie wiem. Nie śledziłem tego.
|
Brozek od stycznia 2011 roku pojawil sie w 27 spotkaniach na poziomie klubowym zdobywajac trzy bramki. Srednio zdobywal bramke co dziewiec meczy lub jedna na 6 miesiecy.
W kadrze szlo mu troche lepiej gdzie od stycznia 2011 roku zagral 13 razy strzelajac 3 bramki. Strzelal bramke co czwarty mecz.
W duzej czesci jego wystepy czy to w kadrze czy klubie nie byly w pelnym wymiarze czasowym.
michu-k napisał(a):

|
Nic nie strzelił, nic nie osiągnął, jest bez formy. Nie potrzebujemy go.
|
Mozna dyskutowac czy go potrzebujemy jednak to ze przez ostatnie 20 miesiecy Pawel nic nie strzelil, nic nie osiagnal i to ze jest bez formy jest niestety faktem.