Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59532
Stary 15.08.2012, 12:45
A ja tam jestem za powrotem Pawła, wolę żeby taki młody Kamiński czy inny młody napastnik Wisły podpatrywał na treningach Brożka niż takiego Sikorskiego, któremu piłka po przyjęciu odlatuje na 5 metrów....
Odpowiedz cytując