Dariook napisał(a):

...
Zresztą nie wymagajmy od nich żeby umierali na boisku bo wystarczy że będą grali piłką i nikt serca nie będzie musiał tracic. Przez te wszystkie lata to szczerze mówiąc, mam dośc wybieganych wyników oraz ostrej walki i ambicji zamiast taktyki i umiejętności piłkarskich.
...
|
Chyba dwa najlepsze zdania jakie padły na forum w ostatnim czasie.
Sedno sprawy!