Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59530
Stary 15.08.2012, 12:30
Grantar, przyłączam się do życzeń. A jednocześnie życzę wszystkim, by jakiekolwiek postulaty się kiedykolwiek spełniły. Aby polityka naszego klubu dała nam upragnioną Ligę Mistrzów!
Odpowiedz cytując